شرکت ایمن نیرو فعالیت خود را از ۱۳۸۸ با تامین کالا و خدمات در حوزه تجهیزات ایمنی در برابر خطرات و حوادث در شبکه های انتقال و توزیع انرژی الکتریکی آغاز کرد.

تلاش این شرکت از بدو تاسیس همواره در جهت گسترش راه حل ها و ارتقاء تکنولوژی در عرصه ایمنی بوده است. از جمله اقدامات این شرکت همکاری نزدیک با متخصصان شرکتهای پیشگام و معتبر در حوزه ایمنی در داخل کشور و دیگر نقاط جهان برای بهبود خدمات وارائه تجهیزات کارآمد بوده است؛ تا با بهبود خدمات ، گامی موثر در جهت محافظت و پیشگیری در برابر خطرات برق گرفتگی و حوادث صنعت برق برداشته باشد.

این شرکت هر ساله بخشی از منابع خود را به تحقیق و توسعه اختصاص می دهد تا کار و فعالیت در حوزه صنعت برق و محیطهای الکتریکی را ایمن تر کند. تخصص و توجه ما، این امکان را می دهد تا با پیشنهاد کالاهای با کیفیت و راه حل های اختصاصی به بخش های مختلف صنعت، بالاخص در حوزه برق به سرعت به نیازهای مرتبط با انتقال انرژی پاسخ دهیم.

هدف ایمن نیرو این است که بتواند با استفاده از پتانسیل و تخصص خود در ارائه کالاها و خدمات به شرکتهای فعال در حوزه صنعت برق، نقش موثری در ارتقاء امنیت در خطوط انتقال انرژی داشته باشد.

برای دریافت خدمات از شرکت ایمن نیرو، هم اکنون در سایت ثبت نام نمایید…